Bildungsdirektion Kanton Zürich-Volksschulamt Plani mësimor kornizë Informatë për prindër Fletëparaqitje për regjistrim MINISTRIA E ARSIMIT SHKENCËS DHE TEKNOLOGJISË SË KOSOVËS Kurrikula e shkollës shqipe të  mësimit plotësues në Diasporë

Donacionet & Anëtarsimi

Elfete  Hasi  Mësuese  E-Mail: elfethasi@hotmail.com Lulzim Hasi   Administratë e financa 			 E-Mail: lulzim.hasi@hispeed.ch Nexhat Maloku Mësues  E-Mail: nmaloku@smile.ch Aferdita Veliu  Mësuese  E-Mail: afro.vesa@gmx.net Naser Ulaj Mësues E-Mail: nulaj@hispeed.ch Gëzim Kasumaj  Nënkryetar E-Mail: g.kasumaj@lapsh-zh.ch Hajrush Gashi  Anëtar i kryesisë   E-Mail: info@zuriseegarten.ch

Kolektivi i LAPSH-it për Kantonin Cyrih

Dafina Haziraj Mësuese   E-Mail: limi_zh@hotmail.com Remzije Shabani Mësuese   E-Mail: rema.kr.shabani@gmail.com Valentina Morina Mësuese   E-Mail: tina62074@gmail.com Betim Qorraj Mësues  E-Mail: betimqorraj83@gmail.com Fationa Kashari-Caminada Mësuese   E-Mail: fationakashari@outlook.com Sabahate Krasniqi Mësuese   E-Mail: sabahatkrasniqi@gmail.com Elfete  Hasi  Anëtare e kryesisë	 E-Mail: elfethasi@hotmail.com Nexhat Maloku Koordinator E-Mail: nmaloku@smile.ch Aferdita Veliu  Mësuese & Sekretare  E-Mail: afro.vesa@gmx.net Naser Ulaj Kryetar  E-Mail: nulaj@hispeed.ch Tel.: (+41) 076 566 63 48 Fation Bajrami  Anëtar i kryesisë E-Mail: fationbajrami@hotmail.com

Kryesia e LAPSH  Cyrih

Administrata & Financat e LAPSH  Cyrih

Mësimdhënsit e LAPSH  Cyrih